Інтернет-ресурси

 

Верховна Рада України
Президент України
Уряд України
МОЗ України
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
Національне агентство з акредитації України

Основна інформація

 

ДП «ДМЦС» Міністерства охорони здоров’я України є українським лідером у галузі високоякісних, безпечних та стабільних рішень з 2009 року. Ми маємо надійний досвід партнерства з бізнесом і надихаємо людей довіряти та охоплювати нові технології та інновації. Наш комплексний набір сервісних служб дозволяє нам повністю переглядати вашу операцію та пропонувати цілісні рішення протягом всього життєвого циклу бізнесу.

 

 

Крім випробувань на відповідність Технічним регламентам, ми видаємо сертифікати ДМЦС на основі стандартів, встановлених відповідно до міжнародно визнаних критеріїв.

Ми підтримуємо людей та організації для підвищення продуктивності в широкому діапазоні систем безпеки праці, технічних, систем управління, програм виконавчої підготовки та сертифіковані кваліфікації.

 

 

Ми надаємо послуги з знань з різних питань, починаючи від якості, безпеки та ризику для захисту навколишнього середовища, нормативних вимог та оптимізації процесу.

 

 

Наші багатопрофільні експерти підтримують виробників, постачальників та виробників медичного обладнання Медичні працівники з оцінками, які охоплюють весь життєвий цикл продукту.

 

 

 

Інформація для клієнтів:

1. 24.05.18- ДП "ДМЦС" МОЗ України повідомляє про впровадження в сертифікаційну діяльність IAF MD1:2018.

2. 03.05.2018 Наказом МЕРТ України від 27.04.2018 №588 анульовано рішення про призначення ДП "ДМЦС" МОЗ України органом з оцінки відповідності продукції вимогам трьох технічних регламентів.

3. 23.03.2018 Національним агенством з акредитації України прийнято рішення про скасування атестату про акредитацію ООВ №10188.

4. 17.01.2018 ДП "ДМЦС" МОЗ України повідомляє про зміни внутрішніх документів СУЯ. Просимо клієнтів звертатися до працівників підприємства для отримання необхідних актуальних форм, заявок на оцінювання та додатків до них.

5. 07.09.2017 ДП "ДМЦС" МОЗ України інформує клієнтів щодо необхідності переходу СУЯ щодо вимог ISO 13485:2016 відповідно до документу НААУ.

 
Останні новини

До уваги керівників закладів охорони здоров’я та виробників медичних виробів

До уваги керівників закладів охорони здоров’я та виробників медичних виробів

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1057 "Про визначення сфер діяльності, в яких центральні органи виконавчої влади здійснюють функції технічного ре...

До уваги керівників закладів охорони здоров’я

До уваги керівників закладів охорони здоров’я

Стандарти ДСТУ ISO серії 9000 на системи управління якістю (СУЯ) більше двадцяти років застосовуються організаціями самих різних галузей економіки для підтвердження здатності...

 

 

ДП "ДМЦС" МОЗ України визначено головною організацією у сфері розробки проектів нормативно-правових документів з оцінки відповідності системи управління якістю, впровадженої в установленому законодавством порядку у закладі охорони здоров'я

З метою забезпечення належної підготовки нормативно-правових та нормативних актів щодо оцінки відповідності системи управління якістю, впровадженої у закладі, координації та методичного супроводу розробки таких документів задля підвищення якості надання медичної допомоги відповідно до Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу", згідно підпункту 6.5 підпункту 6 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров'я України , затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, Міністерством охорони здоров’я України було видано наказ від 29.09.2014 р. № 683 згідно якого Державне підприємство "Державний медичний центр сертифікації" МОЗ України визначено головною організацією у сфері розробки проектів нормативно-правових документів з оцінки відповідності системи управління якістю, впровадженої в установленому законодавством порядку у закладі охорони здоров'я.

Закладка 1

Лист-роз'яснення МОЗ України щодо сертифікації закладів охорони здоров'я на відповідність вимогам Стандарту ДСТУ ISO 9001:2009

Відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20.12.2013 р. № 1116 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 14 березня 2011 року № 142 «Про вдосконалення державної акредитації закладів охорони здоров’я», зареєстрованому в Міністерстві юстиції України від 13.01.2014 р. за № 32/24809, заклади охорони здоров’я, що надають вторинну та третинну медичну допомогу, можуть отримати вищу акредитаційну категорію за умови наявності сертифікату про відповідність системи управління якістю, впровадженої у закладі, вимогам національного стандарту ДСТУ ISO серії 9000.

посилання на лист у форматі PDF