Інтернет-ресурси

 

Верховна Рада України
Президент України
Уряд України
МОЗ України
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ
Національне агентство з акредитації України

Основна інформація

 

ДП «ДМЦС» Міністерства охорони здоров’я України є українським лідером у галузі високоякісних, безпечних та стабільних рішень з 2009 року. Ми маємо надійний досвід партнерства з бізнесом і надихаємо людей довіряти та охоплювати нові технології та інновації. Наш комплексний набір сервісних служб дозволяє нам повністю переглядати вашу операцію та пропонувати цілісні рішення протягом всього життєвого циклу бізнесу.

 

 

Крім випробувань на відповідність Технічним регламентам, ми видаємо сертифікати ДМЦС на основі стандартів, встановлених відповідно до міжнародно визнаних критеріїв.

Ми підтримуємо людей та організації для підвищення продуктивності в широкому діапазоні систем безпеки праці, технічних, систем управління, програм виконавчої підготовки та сертифіковані кваліфікації.

 

 

Ми надаємо послуги з знань з різних питань, починаючи від якості, безпеки та ризику для захисту навколишнього середовища, нормативних вимог та оптимізації процесу.

 

 

Наші багатопрофільні експерти підтримують виробників, постачальників та виробників медичного обладнання Медичні працівники з оцінками, які охоплюють весь життєвий цикл продукту.

 

 

 

Інформація для клієнтів:

1. 24.05.18- ДП "ДМЦС" МОЗ України повідомляє про впровадження в сертифікаційну діяльність IAF MD1:2018.

2. 03.05.2018 Наказом МЕРТ України від 27.04.2018 №588 анульовано рішення про призначення ДП "ДМЦС" МОЗ України органом з оцінки відповідності продукції вимогам трьох технічних регламентів.

3. 23.03.2018 Національним агенством з акредитації України прийнято рішення про скасування атестату про акредитацію ООВ №10188.

4. 17.01.2018 ДП "ДМЦС" МОЗ України повідомляє про зміни внутрішніх документів СУЯ. Просимо клієнтів звертатися до працівників підприємства для отримання необхідних актуальних форм, заявок на оцінювання та додатків до них.

5. 07.09.2017 ДП "ДМЦС" МОЗ України інформує клієнтів щодо необхідності переходу СУЯ щодо вимог ISO 13485:2016 відповідно до документу НААУ.